Navigovat do servisuProstějov, Průmyslová 4533/18Telefon+420 582 336 569, +420 776 751 461 E-mailfedorauto@fedorauto.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 až 17.00 So: Zavřeno
Vodíková jednotka H2I

Vodíková jednotka H2I

Přídavkem vodíku do motoru se zvyšuje účinnost spalování. Fosilní paliva shoří mnohem efektivněji a tím se snižuje spotřeba paliv, teplota výfukových plynů v motoru, které tímto prodlužují výdrž silně namáhaných částí motoru (hlava, ventily) stejně tak vypouštěné CO a ostatní jedovaté emise.

  • Snižuje náklady na palivo a zvyšuje výkon motoru
  • Zbavuje motor karbonu a všech starých usazenin
  • Zvyšuje akceleraci vozidla
  • Zlepšuje kultivovanost a tišší projev motoru
  • Patentovaný český výrobek s více než desetiletým vývojem

Kontaktujte nás

Nabízíme vám profesionální montáž vodíkové H2I jednotky včetně zaškolení pro její užívání. Montáž lze uskutečnit během několika hodin. Díky našim zkušenostem s přestavbami vozidel navrhneme ideální místo pro umístění vodíkové jednotky do vašeho vozu.

Jednotka nevyžaduje nevratný zásah do vozidla a nepodléhá homologaci. Hlavní část zařízení se skládá z jednotky na vyvíjení vodíku a nádoby na destilovanou vodu, ze které se vytváří vodík.

Vodíkové jednotky H2I jsou nabízeny ve třech variantách podle objemu motoru.

Jednotka H2I do 1650 ccm

Jednotka H2I do 1650 ccm

Jednotka H2I do 2500 ccm

Jednotka H2I do 2500 ccm

Jednotka H2I nad 2500 ccm

Jednotka H2I nad 2500 ccm

Šetří palivo - úspora až 20.000,- Kč při nájezdu 40.000 km za rok

Šetří palivo - úspora až 20.000,- Kč při nájezdu 40.000 km za rok

Více než 1000 aut je toho důkazem. V běžném provozu H2i jednotky najezdily v průměru přes 100 miliónů kilometrů.

Reference klientů

Zvýšení výkonu

H2i jednotka podporuje efektivnější spalování palivové směsi v motoru. Vodíkový plyn je přiváděn spolu se vzduchem do motoru, kde se váže na uhlovodíky. Spalovací proces se tak stává efektivnější, palivová směs shoří rovnoměrněji a přináší celou řadu výhod.

Prodlouží životnost motoru

Efektivnější spalování přídavkem H2, zbavuje motor karbonu a všech starých usazenin. H2i jednotka citelně zlepšuje jeho kultivovanost a tišší projev. Dlouhodobá měření potvrzují výrazné snižování hodnot výfukových plynů.

Efektivnější spalování zbavuje motor usazenin

  • Funguje jako katalyzátor
  • Čistí zanesené kanálky, ventily
  • Cídí EGR, DPF filtry
  • Vyčistí další části motoru
  • Nevytváří nové usazeniny

Sníží teplotu spalin

Díky technologii H2i se zlepšuje spalování fosilií. Palivová směs ve válci efektivněji shoří a výsledkem jsou výrazně nižší emise a nižší teplota spalin, která zvyšuje životnost silně namáhaných částí motorů (písty, ventily a jeho sedla) Touto jednoduchou a bezpečnou aplikací dochází k lepší dekarbonizaci částí motoru.

Účinnější odstraňování usazenin

Řešení H2i funguje jako katalyzátor – H2 – přímá podpora spalovacího procesu. Zvyšuje energetickou účinnost motorů efektivnějším spalováním a zbavuje ho usazenin!

Delší životnost dalších částí motoru

Efektivnější spalování, dekarbonizace, nižší teplota spalin a vibrace zvyšují celkovou životnost spalovacích motorů.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost FEDOR Auto s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů