Navigovat do servisuProstějov, Průmyslová 4533/18Telefon+420 582 336 569, +420 776 751 461 E-mailfedorauto@fedorauto.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 až 17.00 So: Zavřeno
Castrol Service Plus

Castrol Service Plus

Kontaktujte nás

Proč Castrol EDGE ?

Proč Castrol EDGE ?

SÍLA PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON

Dnešní motory jsou stále výkonnější a účinnější, což způsobuje, že musejí pracovat za vyšších tlaků než kdy předtím. Castrol EDGE je dosud náš nejsilnější a nejpokročilejší olej. Posílený technologií TITANIUM FST™ zdvojnásobuje pevnost olejového filmu, čímž zabraňuje jeho porušení a snižuje tření pro dosažení maximálního výkonu motoru. Dodejte svému motoru sílu posouvající hranice výkonu volbou správného oleje řady Castrol EDGE.

Proč Castrol Magnatec ?

Proč Castrol Magnatec ?

INTELIGENTNÍ MOLEKULY CHRÁNÍ MOTOR OD OKAMŽIKU NASTARTOVÁNÍ

Až 75% opotřebení motoru vzniká při jeho zahřívání. Běžný olej začne z kritických součástek stékat, jakmile se motor zastaví. To ovšem neplatí pro inteligentní molekuly oleje Castrol MAGNATEC, které přilnou k součástkám motoru jako magnet a poskytnou mu tak další vrstvu ochrany. Jedinečné složení olejů Castrol MAGNATEC chrání motor od okamžiku nastartování a zásadně tak snižuje jeho opotřebení. Chraňte svůj motor od okamžiku nastartování, v správného oleje řady Castrol Magnatec.

Proč Castrol GTX ?

Proč Castrol GTX ?

DOKONALÁ OCHRANA PROTI KALŮM PRODLUŽUJÍCÍ ŽIVOTNOST MOTORU

Usazeniny v motoru mohou omezovat průchodnost olejových kanálků, a pokud jim nevěnujeme pozornost, mohou snížít výkon motoru i jeho životnost. Formulace Double Action v olejích Castrol GTX, čistí motor od usazených kalů a brání vzniku nových lépe, než vyžadují přísné průmyslové standardy. Pečujte o svůj motor a pomozte prodloužit jeho životnost výběrem správného oleje řady Castrol GTX.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost FEDOR Auto s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů