Profesionální přestavby vozidel na LPG, CNG, DieselGas a E-85

Společnost Fedor Auto s.r.o. se specializuje na LPG, CNG a DieselGas přestavby motorových vozidel všech značek. Poskytneme vám špičkový servis a odborné poradenství ohledně přestavby vašeho vozu.

Pro přestavbu vozu na LPG nebo CNG doporučujeme moderní a spolehlivá zařízení ROMANO AUTOGAS

Výrobce má více než 40ti letou tradici s výkonnými systémy na LPG a CNG. Jsme také akreditovaní dovozci zařízení ROMANO AUTOGAS.

Více informací

Pokud vás zajímá přestavba na LPG, CNG nebo DieselGas, tak nám napište údaje o vašem vozidle do DOTAZNÍKU NA PŘESTAVBU a navhrneme vám případné možnosti přestavby vašeho vozu

Dvouletá nadstandardní záruka

Naše firma poskytuje na všechny přestavby záruku 2 roky (ze zákona je záruka pouhé 3 měsíce). Na benzínové vstřikovače dáváme navíc záruku 50.000 km u vozidel, které mají najeto do 80.000 km. Pro případ poškození vozidla při přestavbě jsme samozřejmě pojištěni. Vždy se snažíme, aby byl zákazník spokojen. Máme nastavený vysoký stupeň prověřování kvality. Zboží na přestavby LPG i CNG používáme pouze od renomovaných zahraničních firem.

Přestavba na LPG

Přestavba na LPG

Naše společnost se specializuje zejména na přestavby LPG. Po přestavbě se sníží vaše provozní náklady až o polovinu. Navíc jsou bezpečná a šetrná k životnímu prostředí.

Přestavba na CNG

Přestavba na CNG

Naše společnost se rovněž specializuje na přestavby benzínových vozidel na CNG. Jsou bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. I po přestavbě můžete stále jezdit na původní palivo.

Přestavba na DieselGas LPG/CNG

Přestavba na DieselGas LPG/CNG

Nyní můžou i majitelé vozů s naftovým motorem užívat výhod přestaveb na LPG a CNG. Nejedná se o nevratnou přestavbu motoru pouze na plyn, ale o přívstřik plynu do nafty. Dochází jednak k úspoře paliva, ale zaroveň i ke zvýšení výkonu motoru. Díky lepšímu spalování nafty jsou i nižší emise a zatížení DPF filtru.

Vodíková jednotka H2I

Vodíková jednotka H2I

Nabízíme vám profesionální montáž vodíkové H2I jednotky. Efektivnější spalování, dekarbonizace, nižší teplota spalin a omezení vibrací zvyšují celkovou životnost spalovacích motorů.

Přestavěná vozidla

Přestavěná vozidla

V galerii přestavěných vozidel naleznete ukázky vozů, které jsme přestavěli na LPG, CNG, DieselGas či Ethanol E-85. Můžete si také zobrazit detailnější informace a parametry provedené přestavby vozu.

Přestavba na E85

Přestavba na E85

Špičková technologie Ethanol E85 (směs ropného benzínu a až 85% bio-ethanolu) vám přinese zcela nový pohled na provoz motorového vozidla.

  • Nízká cena paliva, cca 26,20- Kč /1 litr
  • Zvýšení výkonu až o 10 %
  • Jednoduchá montáž, bez přídavné nádrže
  • Velmi ekologický provoz
  • Cena pro běžné čtyř-válcové vozy do 9.000,- Kč

Pojištění vozidel na LPG a CNG

Nabízíme pojištění vozidel po montáži LPG, CNG. Pojištění se vztahuje na novější vozidla. Pojištění se vztahuje pouze na škody vzniklé na motoru - ventily, vodítka ventilů, zdvihátka, písty a pístní kroužky, hlava válců, blok motoru, těsnění hlavy a ventilů a katalyzátor, lambda sondy, rozvody vzniklé v souvislosti s provozem vozidla na LPG.

Přestavby vozidel