Optimalizace výkonu a snížení spotřeby

Nabízíme optimalizaci výkonu a snížení spotřeby u moderních aut s elektronickým vstřikováním, s dieselovým i benzínovým turbo motorem pomocí montáže řídících jednotek SpeedPower Tuningbox a Ecobox.

Optimalizované jsou také externí elektronické jednotky, které jsou montovány do systému vozidel pomocí továrenských konektorů, proto jejich montáž i demontáž je velice jednoduchá. Zařízení nikdy nezasahuje do vnitřní diagnostiky vozidel, proto jejich používání je bezpečné!

Odkud je vyšší výkon a nižší spotřeba ?

SpeedPower využívá výrobci ponechanou asi 30% výkonovou rezervu v motoru. Zvýšením účinnosti dosáhne motor vyššího - optimalizovaného výkonu a sníží spotřebu.

Optimalizační zařízení na rozdíl od klasických chiptuningů, tuningových krabic, nezvyšují spotřebu a emise škodlivých látek, ale právě naopak, pomocí zvýšení účinnosti je snižují. V závislosti od typu vozidla je možné dosáhnout až o 15-20 % vyšší výkon a koutící moment, a o 0,4 - 1,0 l/km nižší spotřebu.

Nebude víc kouřit ?

SpeedPower zvyšuje výkon nejen množstvím vstřikovaného paliva, ale hlavně zvyšováním účinnosti motoru. Praktické zkušenosti dokazují, že optimalizací motoru se sníží i emise, kouřivost, i živostnost filtru pevných částic může být delší.

Montáž je hračka!

Montáž je hračka!

Jak to pracuje ?

SpeedPower digitálně optimalizuje signál od ŘJ a posílá dále do vstřikovacího systému, přičemž motor pracuje stále podle výrobcem naprogramovaného datového pole. Zařízení z něho získá maximální výkon při optimální spotřebě.

Pomocí digitálních potenciometrů jsou zařízení SpeedPower jemně doladitelná, a pomocí počítače jsou programovatelná podle typu vozidla.

Je to bezpečné ?

Zařízení SpeedPower je vyrobeno s vyspělými i ochrannými a bezpečnostními systémy. Nikdy nezasahují do vnitřní diagnostiky vozidla, vždy pracují se signály z ŘJ motoru.

Německý výrobce zařízení se neustále snaží uspokojit nejvyšší kvalitativní požadavky. Svědčí o tom i certifikáty CE a E13.

Při montáži je potřebné rozpojit zásuvky kabelů od ŘJ k vstřikovačům, a zapojit do systému optimalizační krabice.

SpeedPower Tuningbox

SpeedPower Tuningbox

NOVÁ GENERACE ZVYŠOVÁNÍ VÝKONU - Více koní, menší spotřeba!

Tuningbox SpeedPower není jen obyčejnou chiptuningovou krabicí, ale také zařízení, které pomocí elektronické optimalizace vstřikování zlepší účinnost motoru. V závislosti od typu to může znamenat i 15-20 % zvýšení výkonu a kroutícího momentu. Na rozdíl od tradičních tuningů se spotřeba nezvýší, ale naopak. Díky lepší účinnosti se sníží v průměru o 0,4 l/100 km.

Vlastnosti Tuningboxu

 • Více koňských sil
 • Větší výkon
 • Digitální optimalizace
 • Optimální spotřeba
 • Továrenské zásuvky
 • Vyspělá ochrana motoru
 • Vynikající kvalita
 • Nekonečný zážitek

Výkonové parametry s použitím SpeedPower Tuningbox

  Továrenská / optimalizovaná hodnota Nárust Spotřeba
Audi A4
2,0 CRTDI
140 LE / 164 LE
305 Nm / 350 Nm
+ 24 LE
+ 45 Nm

- 0,4 l / 100 km
BMW 320d
2,0d
150 LE / 173 LE
330 Nm / 375 Nm
+ 23 LE
+ 45 Nm

-0,4 l / 100 km
VW Golf
1,4 TSI
160 LE / 190 LE
240 Nm / 288 Nm
+ 30 LE
+ 48 Nm

- 0,3 l / 100 km

SpeedPower Ecobox

SpeedPower Ecobox

NOVÁ GENERACE VE SNIŽOVÁNÍ SPOTŘEBY

SpeedPower ECOBOX není jen obyčejnou chiptuningovou krabicí, ale také zařízení, které pomocí elektronické optimalizace vstřikování zlepší účinnost motoru. V závislosti od typu vozidla to může znamenat i snížení spotřeby až o 0,4 - 1,0 L/100 km. SpeedPower Ecobox je optimalizovaný na snížení spotřeby, proto jeho používáním se nezíská větší výkon. Jeho cena je přijatelnější, než verze SpeedPower Tuningbox.

Vlastnosti Ecoboxu

 • Optimalizovaná spotřeba
 • Vyspělá ochrana motoru
 • Digitální optimalizace
 • Rychlá montáž
 • Vynikající kvalita
 • Továrenské zásuvky

Výkonové parametry s použitím SpeedPower Ecobox

  Továrenská / optimalizovaná hodnota Nárust Spotřeba
Audi A4
2,0 CRTDI
140 LE / 146 LE
305 Nm / 317 Nm
+ 6 LE
+ 12 Nm

- 1,01l / 100 km
BMW 320d
2,0d
150 LE / 156 LE
330 Nm/ 343 Nm
+ 6 LE
+ 13 NM

- 1,01 l / 100 km
VW Golf
1,4 TSI
160 LE / 166 LE
240 Nm / 250 Nm
+ 6 LE
+ 10 Nm

- 0,8 l / 100 km

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vzkaz
Napište prosím název dnešního dne (ochrana proti spamu)
Souhlasím, aby společnost FEDOR Auto jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů
Přestavby vozidel
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.