Drobečková navigace

Úvod > Přestavby vozidel > Přestavba LPG > Flash Lube - ochrana ventilů

FLASH LUBE

Ochrana sedel ventilů při provozu na LPG i CNG

Flashlube Valve Saver obsahuje takové složky, které poskytují kvalitní ochranu ventilům
a ventilovým sedlům. Flashlube Valve Saver čistí celý prostor válce od karbonových usazenin. Bezolovnatá přísada "Valve Saver" utváří ochranný film na povrchu ventilů a ventilových sedlech a minimalizuje tak kontakt kovu s kovem, jenž může vyústit v závažné poškození ventilových sedel.

NOVÉ BALENÍ FLASH LUBE

Flash Lube podtlakové (náplň 1 L Flash Lube)

 

 

balení obsahuje 1 L Flash Lube

Flash Lube podtlakové (náplň 0,5 L Flash Lube)

 


balení obsahuje 0,5 L Flash Lube

Flash Lube elektronické (náplň 0,5 L Flash Lube)

 


balení obsahuje 0,5 L Flash Lube

Rozdělovník

Rozdělovač dávky Flash Lube pro přesnější dávkování do jednotlivých válců.

Ceník rozdělovníků (AKCE při montáži se sadou s Flash Lube nebo JLM)

3-válcová auta    900,- Kč    500,- Kč
4-válcová auta     900,- Kč    500,- Kč
6-válcová auta  1800,- Kč 1 000,- Kč
8-válcová auta  1800,- Kč 1 000,- Kč
4-válcová boxer auta  1507,- Kč 1 507,- Kč

 

Objednávat můžete v našem e-shopu.


flashlube

Náhradní náplň Schématicky zapojení Flash Lube na motoru

  karburátor

vstřikování

Flash Lube

Flash Lube

Flash Lube

Popis činnosti Flash Lube

Běžící motor vytváří ve sběrném sacím potrubí podtlak. Prostřednictvím hadice přivádějíci Flash Lube (do prostoru před sací ventily), je stejný podtlak vytvářen i ve skleněné kontrolní trubici dávkovací jednotky. Tok Flash Lube do skleněné kontrolní trubice je regulován pomocí regulátoru průtoku. Množství průtoku Flashlube Valve Saver je plně regulovatelné regulátorem průtoku. Pohyb regulátoru proti směru hodinových ručiček průtok Flash Lube zvýší. Po instalaci dávkovací jednotky nastavte míru průtoku na rychlost odkapávání od 1 do 2 kapek za minutu pro slabší motory a 2 až 4 kapky za minutu pro silnějsí motory. Teplota a podtlak mohou průtok ovlivnit.Proto doporučujeme seřídit dávkování, vždy na jaro a na zimu.

Podtlak vytvořený běžícím motorem kolísá během jízdy a viskozita Flashlube Valve Saver se mění v závisloti na teplotě. Kolísání průtoku během jízdy nemá větší vliv na provoz, protože Flashlube Valve Saver vytváří ochranný film s dlouhotrvajícím efektem. Přenastavte intenzitu průtoku po vašem prvním natankování LPG / benzínu.

Každých 50 ml zobrazených na zásobníku maziva Flashlube odpovídá 25 litrům paliva. Jakmile se motor zastaví podtlak ve skleněné kontrolní trubici může nasát malé množství Flashlube Valve Saver zpět do trubice. Toto není nic závažného a po znovunastartování motoru bude promazávání pokračovat. Nemusíte se obávat, jestliže použijete více Flashlube valve Saver pro první natankování po instalaci. Zrychlí to proces očištění a ochrany.

schéma

zpět nahoru

fedor auto